+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


15.07.2020 14:43 - давність новини: 25 дн.

Робоча поїздка першого заступника начальника СОУЛМГ Ігнатченко В. В.

Із робочою поїздкою 14 липня  в ДП «Свеський лісгосп»  завітав перший заступник начальника СОУЛМГ Ігнатченко Віталій  Віталійович. У поїздці його супроводжував  директор підприємства Закусило Олег Миколайович.
Розпочалась поїздка з відвідин кв. 61 Олинського лісництва, на території якого в поточному році відбудеться обласний конкурс – змагання вальників лісу.
Це не конкурс однієї з професій, це конкурс найважчої професії в лісовій галузі, який показує, що рівень професіоналізму в лісовій галузі є на належному рівні, він зростає і відповідає всім стандартам, як українським, так і міжнародним. Робота вальника лісу не лише вкрай небезпечна, а й надзвичайно відповідальна. Адже від його майстерності залежить результат майже столітньої праці лісівників, які дбайливо з року в рік вирощували ліс, аби насадження були високоякісними. Майстерність роботи вальника дозволяє отримати із вирощеної деревини максимальний економічний ефект. Висока професійна майстерність, вміння передбачити результат, враховувати особливості кліматичних та погодних умов, сезонність – це фактори, які повинні враховувати у своїй роботі вальники лісу.
Перший заступник начальника СОУЛМГ Ігнатченко Віталій  Віталійович, директор підприємства Закусило Олег Миколайович разом з головним лісничим Комарицьким І. А. та провідним інженером Кузюрою М. М.  оглянули місце проведення змагань, де вчиняються організаційні дії по підготовка ділянки суцільної рубки згідно затверджених «Правил чемпіонату світу серед лісорубів», облаштування місць змагань й  проведення робіт з благоустрою прилеглої території.
Крім цього, обговорено низку організаційних питань –план відкриття заходу, харчування учасників, нагородження та ін. Про дату та час проведення змагань повідомимо пізніше.
Крім цього, обговорено низку організаційних питань –план відкриття заходу, харчування учасників, нагородження та ін. Про дату та час проведення змагань повідомимо пізніше.
            Переїхавши до Дружбівського лісництва, перший заступник начальника СОУЛМГ Ігнатченко В В., директор ДП «Свеський лісгосп» Закусило О. М. й лісничий даного підрозділу Чередник О. М. побували  на ділянках кв. 4; 5;7;59; де спостерігали за працею робітників по догляду за лісовими культурами та наданням послуг по лісівництву приватними  структурами. Особливу увагу звернули на лісові культури з природним поновленням й роботою борони дискової по догляду за лісовими культурами в міжрядді.  Безпосередньо поспілкувалися з працівниками ДП «Свеський лісгосп»з найбільш хвилюючих питань.
Далі на  нижнього складу лісгоспу ст. Хутір Михайлівський мали можливість спостерігати за робочим процесом по прийманню та відвантаженні лісопродукції
Потім оглянули адмінбудівлю Чуйківського лісництва й побудованою нашим підприємством дорогою лісогосподарського призначення  переїхали  до   цеху переробки деревини, де  проаналізували  процес  по випуску пилет  та    виготовлення  пиломатеріалу на експорт. Звернули увагу на реконструкцію котельні цеху переробки
         В АТК проконтролювали загальний стан  та побутові умови  підрозділу, порядок обслуговування автомобілів токарними, слюсарними та зварювальними роботами. Зосередились на використанні автомобіля КАМАЗ з маніпулятором для перевезення лісопродукції.
На завершення робочої поїздки перший заступник начальника управління Ігнатчеко В. В.  побажав працівникам лісгоспу здоров'я та плідної праці на благо нашого українського лісу.