+38 (054) 566-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


31.05.2021 15:20 - давність новини: 55 дн.

ДОГЛЯД ЗА МОЛОДИМИ ЛІСАМИ – ЗАВДАННЯ №1 ДЛЯ СВЕСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ.

Обов’язковою вимогою для створення якісних, високопродуктивних лісових насаджень - є своєчасний догляд за лісовими культурами. Мало лише посадити ліс, впродовж багатьох років лісівники дбають про молоді насадження, знищуючи бур’яни, трав’янисту рослинність та поросль малоцінних порід створюють сприятливі умови для їхнього росту та розвитку.
Після завершення весняної посадки лісу, чи його посіву жолудями, наступає період інтенсивного агротехнічного догляду за лісовими культурами.
Основною метою догляду за лісовими культурами є створення сприятливих умов для активного росту лісоутворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та сходів другорядних порід. Догляд за культурами у своїй сукупності включає в себе комплекс агротехнічних і лісівничих заходів, що спрямовані на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових культур.
Залежно від віку лісопосадок, ступеня забур’яненості конкретної ділянки та інших умов, догляди проводяться як у вигляді ручного прополювання (просапування) молодих культур у рядках смугами, методом обкошування рядів посадки мотоінструментом, так і механізовано.
В ДП «Свеський лісгосп» планується в цьому році виконати догляд за лісовими культурами на площі 800 га.