+38 (054) 566-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


7.09.2021 11:30 - давність новини: 259 дн.

ОГОЛОШЕННЯ!!! Обласний конкурс - змагання "Вальник лісу - 2021"

       ДП «Свеський лісгосп»  повідомляє , що  10 вересня 2021  року на базі нашого лісгоспу кв. 61 Олинського лісництва  відбудеться обласний конкурс – змагання вальників лісу «Вальник лісу -2021».

Це щорічний конкурс, який має більше ніж двадцятирічну історію. Він проводиться з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та під егідою Товариства лісівників України з метою обміну досвідом та заохочення майстерності кращих представників професії, яка є однією з провідних у лісової галузі і вважається однією з найнебезпечніших поряд з професією шахтаря та ін.

Це не конкурс однієї з професій, це конкурс найважчої професії в лісовій галузі, який показує, що рівень професіоналізму в лісовій галузі є на належному рівні, він зростає і відповідає всім стандартам, як українським, так і міжнародним. Робота вальника лісу не лише вкрай небезпечна, а й надзвичайно відповідальна. Адже від його майстерності залежить результат майже столітньої праці лісівників, які дбайливо з року в рік вирощували ліс, аби насадження були високоякісними. Майстерність роботи вальника дозволяє отримати із вирощеної деревини максимальний економічний ефект. Висока професійна майстерність, вміння передбачити результат, враховувати особливості кліматичних та погодних умов, сезонність – це фактори, які повинні враховувати у своїй роботі вальники лісу.

Змагання відбудуться на відкритому повітрі з дотриманням необхідних карантинних заходів. У них візьмуть участь представники всіх 12 лісогосподарських підприємств управління у двох вікових категоріях (юніори - до 24 років та основна група - після 24 років). Всі конкурсанти покажуть свої професійні вміння на 5 етапах: звалюванні дерева, монтажу нового ланцюга, розкряжуванні стовбура комбінованим різом, точному розкряжуванні стовбура та

відокремленні сучків.

Сумські вальники завжди демонструють високий рівень підготовки і мають гідні результати не лише на теренах області, вони в числі кращих у всеукраїнських змаганнях, представляли Україну на Світових чемпіонатах.

Цьогоріч наші вальники присвятять свою майстерність нашому професійному святу - Дню працівника лісу.

Запрошуємо всіх бажаючих до  перегляду змагань.

Початок о 10.00. год.