+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


15.05.2019 16:50 - давність новини: 1 р.

Нас відвідав начальник СОУЛМГ Чигринець В. П.

14 травня  начальник управління Віктор Петрович  Чигринець з робочим візитом відвідав ДП «Свеський лісгосп». Під час візиту Віктора  Петровича супроводжував директор підприємства Закусило Олег Миколайович. Ціль робочої поїздки: проведення аналізу всіх видів робіт по  підрозділах підприємства.
Зустріч відбулася в Олинському лісництві, з якого власне і розпочалась подальша поїздка. В Олинському лісництві було піднято питання по росту заробітної плати працюючим.
 Далі Віктор Петрович з директором лісгоспу Закусило О. М. переїхали  у Прудищенське лісництво.  Приділили увагу машинній   заготівлі деревини на  рубці головного користування кв. 97. Повний цикл робіт: звалювання, розкряжування на сортименти, сортування, вивезення продукції на верхній склад виконується двома машинами «Харвестер» та «Форвардер». Обстежили лісові культури кв. 97; 111; 112; 113.  
Потім у Дружбівському лісництві кв. 6; 37;59;60; 84 спостерігали за роботою робітників по  догляду  за  лісовими  культурами. Особливу увагу звернули на   розсадники, лісові культури з природним поновленням, схемам, складом і станом насаджень.
Відвідавши нижні склади лісгоспу ст.. Хутір Михайлівський та ст.. Свеса Віктор Петрович та директор підприємства мали можливість спостерігати за робочим процесом по прийманню та відвантаженні лісопродукції .
Прямуючи  до цеху переробки, побудованою нашим підприємством дорогою лісогосподарського  призначення, побували на Четвертінівському мосту, збудованому за власні кошти.
        У  цеху переробки деревини оглянули приміщення по випуску пилет  та процес   виготовлення  пиломатеріалу на експорт. Зроблено настанову на збільшення об’ємів та видів продукції.
         В АТК проконтролювали загальний стан  та побутові умови  підрозділу, порядок обслуговування автомобілів токарними, слюсарними та зварювальними роботами. Зосередились на використанні лісовозних прицепів, поновлення парку автомобілів.
         Відбулася взаємно зацікавлена розмова з працівниками названих структурних підрозділів підприємств, в ході якої  Віктор Петрович цікавився умовами праці, рівнем заробітної плати та іншими умовами їх соціального захисту.
                 Закінченням робочої поїздки стало відвідування центральної садиби лісгоспу. Відмічені виробничі, побутово - рекреаційні умови садиби.