+38 (054) 562-26-12
info@remove-this.svesales.com.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


21.03.2019 15:44 - давність новини: 336 дн.

Наша участь у Міжнародному Дню лісу (благоустрій рідного селища)

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів. Цей день покликаний привернути увагу до проблеми збереження лісу та його багатств. В останні роки тенденції, пов’язані зі зменшенням лісів на Землі, викликають тривогу не тільки у екологів, але й у всього міжнародного співтовариства.
Працівники апарату ДП «Свеський лісгосп» лісового господарства під керівництвом директора Закусило Олега Миколайовича та за погодженням за участю органів місцевого самоврядування  провели висадку дерев на території Свеської  селищної ради -  сосни звичайної 900 шт, сосни Веймутової 40 шт., берези повислої 200 шт., Катальпи 30 шт., Сумах пушистий 30 шт., Туї Колоновидної 20 шт., Туї западної 20 шт., Абрикос 20 шт. і Форзиції 30 шт.  Всі ці саджанці були вирощені на території розсадника Свеського лісництва ДП «Свеський лісгосп»
         Загальна площа, на якій була висадка дерев, складає понад 1 га. Метою даною заходу є озелення та благоустрій нашого рідного селища.  
Трепетні почуття всіх учасників надихало на нові справи, адже так приємно усвідомлювати свою причетність до благородної справи, про яку можна з гордістю розповісти колегам, дітям і навіть онукам, які через деякий час можуть насолоджуватись красою даного насадження.