+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


5.05.2017 13:23 - давність новини: 3 р.

Підсумки проведення Дня охорони праці

Щороку 28 квітня, з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі, Міжнародна організація праці (МОП) відзначає Всесвітній день охорони праці. В усіх регіонах світу уряди, профспілки, організації роботодавців та спеціалісти-практики у сфері охорони праці організовують заходи з відзначення Дня охорони праці.
Ця рекламно-роз’яснювальна кампанія спрямована на привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці та до кількості травм, хвороб і смертей, пов'язаних з трудовою діяльністю.
ДП «Свеський лісгосп» не залишився  осторонь і вчинив наступні заходи :
1.     Створений з залученням профспілкового  активу Оргкомітет з підготовки  та проведення Дня охорони праці під голованям головного інженера Люльчук В. Д.
2.     Доведено до підрозділів звернення Оргкомітету з підготовки та проведення Дня охорони праці.
3.     Розміщено на веб – сайті анонс про підготовку та проведення Дня охорони праці.
4.     Проведено комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки в виробничих підрозділах підприємства. Складено чотири приписи (цех переробки, Дружбівське та Олинське лісництва)
5.     Проведений конкурс «Краща виробнича бригада» Переможцем стала бригада цеху переробки деревини з врученням грошової премії.
6.     Проведений конкурс «Кращий працівник». Переможцями стали: майстер лісозаготівель Чуйківського лісництва Клекотюк Л. А., водій автоколони  Коваленко М. М. та тракторист Свеського лісництва Шкарапута В. О.  з врученням грошової премії.
7.     Надана матеріальна кожному інваліду праці, а саме Нечипоренку М. Т. (цех переробки деревини), Гончарову О. М. (Свеське лісництво)
8.     Підвели підсумки конкурсу, визначили кращий підрозділ, яким стало Прудищанське лісництво
9.     Результати проведених заходів Дня охорони праці висвітлені на веб – сайті.