+38 (054) 562-26-12
info@remove-this.svesales.com.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


30.01.2019 12:39 - давність новини: 207 дн.

Профспілкова конференція та обрання голови ППО "ДП Свеський лісгосп"

25 січня 2019 року в актовому залі ДП «Свеський лісгосп»  відбулись загальні профспілкові збори працівників підприємства. Участь у зібранні взяли заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки  СОУЛМГ Фролов Євген Михайлович,  директор ДП «Свеський лісгосп» Закусило Олег Миколайович та делеговані члени профспілки.
        До порядку денного були включені наступні питання:
1. Підведення підсумків виконання умов колективного договора за 2018 рік.
2.
2. Звіт ревізійної комісії за 5 років
3. Виконання кошторису профбюджета за 2018 рік та прийняття профкошторису на 2019 рік.
4. Прийняття колективного договору на 20
4. Прийняття колективного договору на 2019 рік (зміни та доповнення).
5. Обрання складу профкомітету та голови первинної профспілкової організації  ДП «Свеський лісгосп»
6. Обрання членів  ревізійної комісії та інших виборних органів та уповноважених на представництво трудовим колективом
7. Про делегування голови первинної профспілкової організації ДП «Свеське лісове господарство»  до складу  Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.
По першому питанню присутні заслухали доповідача директора підприємства Закусило О. М., який зазначив характеристику основної діяльності за минулий рік, основні показники по видам роботи: лісокультурне виробництво, лісокористування, вивезення, переробка та відвантаження деревини. Будівництво доріг лісогосподарського призначення, протипожежні та лісозахисні заходи, охорона праці, заробітна плата та обсяг капітальних інвестицій.
Содоповідачем по першому питанню  був  голова профспілкової організації працівників ДП «Свеський лісгосп»   Прудник В. М., котрий звітував  щодо роботи профспілки в 2018  році. За його словами на протязі 2018 року профком проводив відповідні роботи згідно затвердженого плану. Зокрема, на засіданняхрозглядали ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організацію й проведення заходів культурно-масової та спортивної роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.               
         Не обминули увагою культуро – масову роботу , які відбулися протягом 2018 року:
Команда нашого підприємства взяла участь у галузевій спартакіаді, приуроченій святу «День працівника лісового господарства», котра відбулась на базі ДП «Лебединський  лісгосп».
      Передовики нашого підприємства в приміщенні Сумської обласної філармонії взяли участь в урочистих заходах з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу».
Після оцінювання структурними підрозділами роботи адміністрації та первинної профспілкової організації ДП «Свеський лісгосп» по виконанню умов Колективного договору за 2018 рік слово було надано заступнику начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки  СОУЛМГ Фролову Євгену Михайловичу.
По другому питанню слово було члену ревізійної комісії Лукаш О. В., котра звітувала про виконану роботу ревізійної комісії за звітньо – виборчий період.
 
З третього питання слово надано  скарбнику профспілки Деркач О. І., яка доповіла про використання профспілкових коштів у минулому році та ознайомила присутніх з проектом кошторису профбюджету на 2019 рік. По даному питанню прийнято рішення про виконання профбюджету за 2018 рік в повному обсязі та одноголосно проголосували за проект кошторису на 2019 рік.
У ході конференція було укладено Колективний договір на 2019 року із внесенням змін, котрі озвучила головний економіст Буюн Н. В., затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівників підприємства.
               Також, обрано членів профкому первинної профспілкової організації ДП «Свеський лісгосп», ревізійної комісії та інших виборних органів та уповноважених на представництво трудовим колективом.
         Головою первинної профспілкової організації ДП «Свеський лісгосп» відкритим голосуванням обрано начальника АТК Прудник Володимира Миколайовича.