+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


20.06.2019 10:33 - давність новини: 344 дн.

Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 60 – літнім ювілейним Днем народження Ковальова Олександра Миколайовича заступника директора з маркетингу та виробництву ДП «Свеський лісгосп», який він святкує сьогодні – 20 червня.
                                                    
                                        Шановний  Олександре Миколайовичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у будь-яких справах та починаннях. Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
З нагоди 60-річчя від дня народження та за багаторічну плідну і самовіддану працю в галузі лісового господарства, вагомі трудові здобутки заступника директора з маркетингу та виробництва Ковальова Олександра Миколайовича нагороджено:
-         Почесною грамотою Голови Державного агентства лісових ресурсів України
-         Грамотою Начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства