+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


20.11.2018 08:57 - давність новини: 2 р.

Зустріч з колегами по обміну досвідом

16 листопада 2018 року головні спеціалісти, інженери, лісничі нашого підприємства  на чолі з директором Закусило Олегом Миколайовичем з  робочою поїздкою по обміну досвідом в організації роботи  інших лісогосподарських підприємств Сумської області відвідали структурні підрозділи Краснопільського, Тростянецького та Охтирського лісгоспів.
            Розпочалась дана поїздка з Велико – Бобрицького лісництва Краснопільного лісгоспу. Лісничий даного лісництва Козловський Ігор ознайомив з роботою ведення лісового господарства, показав розсадник, теплицю, розповів про усі види декоративних рослин з великого різноманіття тих, що ростуть на території лісництва.
            Наступний об’єкт – урочище    «Образ»  - одне із найвідоміших у Сумській області  джерело з цілющою водою, що знаходиться у глибокій балці в урочищі «Образ» на території Великобобрицького лісництва ДП «Краснопільський держлісгосп», бо найкращі ліки для людини – це чиста джерельна вода.
            В Тростянецькому лісгоспі  головний лісничий Кунцевський Дмитро Іванович ознайомив з роботою виробництва, модернізацією й показниками  цеху переробки деревини й Тростянецького лісництва . Оглянули центральну садибу, де в перше спостерігали співпрацю  трьох лісництв( Краснянське, Маківське та Нескучанське) в одному приміщенні, що скорочує витрати на утримання території. У базовому розсаднику вирощується понад 50 порід лісових культур, які використовуються на відновлення власних культур,  так і на реалізацію споживачам. Ознайомилися з  обладнанням по переробці насіння дерев, котре установлено в Литовському лісництві.
            В Охтирькому лісгоспі під керівництвом директора Римар Юрія Володимировича мали змогу побачити роботу пристрою «Бобер» - «Ноу-хау»  місцевих раціоналізаторів. За зміну зрізає до 70 пеньків на суцільних рубках, що дозволяє проводити механічні догляди за лісовими культурами.  Рубильны машини для переробки порубкових залишків на щепу також приносить прибуток. Приміщення в котельні нової методики очищення води продовжить службу теплової мережі, дає економію використовуваного палива.  В АТП лісовозні автомобілі знаходяться в теплих боксах, обладнано відділення мийки, яке надає можливість утримувати  автомобілі в охайному стані.
            Дровокольний верстат в цеху переробки деревини надає можливість заробляти валюту на дровах.
            Робота Тростянецького а Охтирського лісгоспів багатовекторна і впровадження нових технологій в різних напрямках лісогосподарської діяльності уможливлює  отримання додаткових доходів як із основної продукції – деревини, так і відходів виробництва. А це підвищення зарплати працюючим, придбання нового обладнання, сплачення налогів до бюджету.
Всім нам сподобалась дружна робоча атмосфера як центральних садибах, так і в інших підрозділах й виробництві, яка побудована на принципах взаємоповаги, взаємодовіри, взаємодопомоги. Під час спілкування з колегами було зазначено багато спільного стосовно ведення лісового господарства. Однозначно - все краще, що було побачене і почуте в роботі, будемо намагатися втілювати в організацію роботи нашого підприємства.
Повернулись з робочої поїздки з новим натхненням працювати та досягати кращих результатів.  
Висловлюємо слова великої вдячності всім за теплий прийом.