+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


4.12.2019 15:16 - давність новини: 292 дн.

Працюває "Ялинковий базар"

З 1 грудня поточного року розпочав свою роботу «Ялинковий базар», котрий знаходиться  на території Олинського лісництва ДП «Свеський лісгосп» й тепер кожен бажаючий може придбати деревце за доступною ціною. Також продаж ялинок та сосен  почали в кожному лісництві підприємства.
Усі ялинки та сосни, які продаватимуться чіповані. Це свідчить про те, іх заготівля здійснена згідно вимог чинного законодавства  Наявність на ялинці та сосні спеціальної етикетки з номером і кодом - гарантія легального її походження. Код можна перевірити, набравши зазначені цифри на порталі ukrforest.com. Код дерева також "розповість" про місце і дату його зрубу. Відсутність коду в системі каже про незаконну вирубку.
 Лісівники  запевняють населення, що передсвяткова заготівля дерев не завдає шкоди лісові. Адже вирощують майбутні новорічні дерева  на спеціальних плантаціях або під час рубок для формування та оздоровлення лісів.
Працівники лісгоспу активно працюють над заготівлею новорічних ялинок та сосен  як для оптової  так і роздрібної торгівлі.