+38 (054) 562-26-12
svles@remove-this.i.ua
вул. Дачна, 24, смт. Свеса, Ямпільський район, Сумська область, 41226
Погода:
< Попередня новина


2.09.2019 11:24 - давність новини: 342 дн.

Вітаємо з початком навчального року!

У свеських школах відзначили початок навчального року традиційними лінійками. Сьогодні учителі, учні ,батьки та гості зібралися на подвір'ях шкіл аби взяти участь у заходах.
Державне підприємство «Свеське лісове господарство»  привітали всіх присутніх з початком навчального року, так
-         головний лісничий Комарицький І. А.  прийняв участь у святкуванні Першого дзвоникаСвеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей»,  привітав учнів та працівників школи зі святом.
-         інженер лісових культур Лукаш О. В. прийняла участь у святкуванні Першого дзвоникаСвеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ,  привітала учнів та працівників школи зі святом.
«Дорогі діти, батьки, педагоги! Ми вітаємо усіх вас з початком нового навчального року. Хочемо побажати вам великої витримки, терпіння, здоров’я та сил. Учням особливо хочемо побажати допитливості, бажання вчитися та відкривати для себе нове. Також вітаємо одинадцятикласників – тих, хто цього року закінчує школу. Цей рік для вас, дорогі випускники, останній у шкільних стінах. Тож завершіть його на «відмінно» і хай у вас залишаться лише добрі та теплі спогади про рідну школу», – з привітальним словом звернулась Лукаш Олена Володимирівна.
Зазначила, що школярі та керівники приймають досить активну участь в житті нашого підприємства: на протязі року виготовляють шпаківні,в осені збирають жолуді, весною допомагають в посадці лісових культур, а в літку долучаються до догляду за культурами. Кожного року беруть активну участь в конкурсі «Людина та ліс» та займають призові місця в районних та обласних етапах
З нагоди Першого дзвоника відмітила та нагородила грошовою премією  активних школярів шкільного лісництва  за якісну проведену роботу у лісництві по догляду за лісовими культурами під час канікул.